Podsumowanie miesiąca listopada

Kochani Rodzice, Drodzy Przyjaciele…

Oto już minął listopad – czas na krótkie podsumowanie tego co było, a naprawdę działo się wiele…

Najważniejszym wydarzeniem, zwłaszcza dla grupy Krasnoludków, było pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie Krasnoludki odświętnie ubrane, pięknie prezentowały się przed wzruszonym Rodzicami, Dziadkami i Rodzeństwem.

Dla grupy sześciolatków wielkim wydarzeniem było przedstawienie „Dla Niepodległej”. Biedronki, bo o nich mowa, przygotowywały się już od września – pieśni patriotyczne, tańce ludowe i cała oprawa teatralna wymagały naprawdę dużo pracy i wysiłku.

Poza tym kolejne etapy projektów edukacyjnych, zajęcia bębniarskie i spotkanie z Misjonarzem, Dzień Postaci z Bajek, Dzień Pluszowego Misia, zajęcia edukacyjne – jak chociażby spotkanie ze Stomatologiem, nauka gry na cymbałkach, spektakl teatru Eden… to tylko mały wyjątek tego co u nas dzieje się na co dzień.

Kochani wkroczyliśmy już w piękny czas przygotowań do Świat Bożego Narodzenia. Przed pierwszą Niedzielą Adwentu dzieci w poszczególnych grupach tworzyły swoje Kalendarze Adwentowe, aby jak najlepiej przygotować swoje serduszka na przyjście Pana. Zachęcamy do uczestniczenia w codziennych Roratach, a zwłaszcza we wtorki i czwartki.

Już rozpoczął się grudzień. Zapraszamy Was, do towarzyszenia nam w naszych przedszkolnych wydarzeniach.

Chcesz wiedzieć więcej - zadzwoń