Aktualnosci

01.12.2021

CO NAS CZEKA W GRUDNIU

Co nas czeka w grudniu?

 

Świat na Ciebie czeka Panie,
jak na sen zmęczony dzień
Tak jak miłość na spotkanie,
jak na deszcze kwiatów cień!

1.XII                 Przyrodnicze warsztaty edukacyjne Mali Odkrywcy Zwierząt

2.XII               Zajęcia biblioteczne w grupie Biedronek

3.XII               Barbórka – Dzień Górnika. Warsztaty archeologiczne

6.XII               Spotkanie ze św. Mikołajem

9.XII               Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

                        Świąteczne warsztaty plastyczne u Tygrysków cz.I

7.XII                Zajęcia ceramiczne   

13.XII             Świąteczne warsztaty plastyczne u Tygrysków cz.II

14.XII             Bajkowe spotkanie u Tygrysków           

21.XII            Jasełka w wykonaniu dzieci z grup 3 i 6-latków

22.XII                  Wigilia dzieci

Ponadto:

  • Realizacja kolejnych etapów rozpoczętych projektów.
  • Zajęcia przybliżające Tradycje Świąteczne

    24.XII – 1.I Przerwa świąteczna

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Powrót