Aktualnosci

02.02.2021

KOLĘDA W PRZEDSZKOLU

Wizyta Ojca Wojciecha

28 stycznia w naszym Przedszkolu odbyła się wizyta duszpasterska „Kolęda” .Odwiedził nas o. Wojciech. Grupa 5-latków „Pszczółki” i 6-latki „Biedronki i Żuki „już od rana przygotowywała się na to spotkanie. Przygotowaliśmy Ojcu piękną laurkę.Czekało też specjalnie przygotowane krzesło. Wejście siostry Stefanii do naszych sal oznaczało,że ojciec jest już blisko. Rzeczywiście -zaraz w drzwiach zobaczyliśmy uśmiechającego się do nas o.Wojciecha. Przywitaliśmy go kolędą „Przybieżeli do Betlejem pasterze”. Ojciec poświęcił naszą salę oraz wspólnie się z nami modlił.Rozmawialiśmy na różne  tematy.Wspólnie z ojcem śpiewaliśmy i modliliśmy się za naszych rodziców i wychowawców. Na zakończenie otrzymaliśmy od Ojca specjalne Błogosławieństwo oraz obrazki.

Powrót