22.04.2021

KONKURS EKOKOLOGICZNY

W naszym Przedszkolu była zorganizowana Wystawa Ekologiczna „EKO-ZABAWKA”. Celem wystawy, było propagowanie ekologicznego stylu życia oraz pokazanie dzieciom, że z nieużytków także mogą powstać prawdziwe dzieła sztuki, zabawki. Pudełka, kartony, opakowania, plastikowe pudełka można powtórnie wykorzystać. Rodzice razem z dziećmi przygotowali wiele ciekawych i pięknych zabawek. Były m.in. auta, żyrafa. akwarium, ekoludek, wąż, szkatułka na drobiazgi, robot, statek, zabawki dźwiękowe i listek ekologiczny. Wszystkie prace zasługiwały na wielkie uznanie oraz podziw. Wystawę podziwiały wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola. Wszystkie prace były prezentowane na holu przedszkola. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe książki o tematyce ekologicznej.