Aktualnosci

03.11.2021

PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Kochani Rodzice,👨‍👩‍👧‍👦 Drodzy Przyjaciele🙋‍♀️🙋‍♂️

Kolejny miesiąc roku przedszkolnego za nami. Jak ten czas szybko nam upłynął…

Na początku miesiąca przeżywaliśmy 25 Rocznicę beatyfikacji Matki Marceliny, a dzieci z grup pięciolatków przybliżyły nam jej życie w pięknym przedstawieniu. Kolejnym wydarzeniem był Dzień Nauczyciela, w którym dzieci wyrażały wdzięczność dla swoich wychowawców, nauczycieli, pracownikom przedszkola.

Październik to czas modlitwy różańcowej, codziennie pamiętaliśmy w modlitwie o naszych najbliższych, ale też całym przedszkolem włączyliśmy się w akcję „Milion dzieci modli się na różańcu” w intencji pojednania i pokoju na świecie.

Był też Tydzień misyjny, podczas którego dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek o ludziach, którzy pracują na innych kontynentach, a także dowiedzieliśmy się o dzieciach żyjących w dalekich krajach.

Poza tym były warsztaty kulinarne, krawieckie, teatralne…. No i oczywiście oczekiwany bal jesieni.

A skoro o jesieni mowa, to oczywiście było wiele spacerów jesiennych – zbierania grzybów, liści i robienia ludzików z kasztanów i żołędzi.

To tylko niewielki skrawek tego co za nami, a ile jeszcze przed nami?

Bądźcie z nami i obserwujcie nas….

Powrót